Categorieën: 112

Politie zoekt overvallers Bed & Breakfast

Het TV-programma Opsporing Verzocht besteedt dinsdag aandacht aan een overval in het Groningse Zuidwolde op 7 december. De overvallers pinden vervolgens geld in de stad Groningen.

Twee gemaskerde mannen drongen daar die avond een Bed & Breakfast binnen en bedreigden de bewoner met een vuurwapen. Hij moest met de verdachten naar Groningen rijden, waar hij werd gedwongen, geld te pinnen in de Nieuwe Ebbingestraat. Vervolgens werd de man teruggebracht naar zijn woning en werd hij opgesloten.

Later die avond werd geprobeerd te pinnen bij een automaat in het Noord-Hollandse Zwaag. De politie vraagt mensen die meer weten over de pinacties, zich te melden. Opsporing Verzocht is dinsdag vanaf tien voor 10 te zien op Nedrland 1.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

3 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

3 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

4 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

5 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

5 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

7 uur geleden