Foto: Willem Kracht / fotowkracht.nl
Nic. is uitgeschakeld voor de play-offs. Zaterdagavond verloren de Groninger korfballers in Sassenheim met 23-15 van TOP/Wereldtickets.nl.
Het team van Mike Vlietstra begon met een B-team aan de wedstrijd. Omdat het tweede team van Nic. er in de competitie slecht voor stond speelden basisspelers Friso Boode, Ivo Wiebering en Rianne Echten eerst met het tweede team mee, waardoor ze tijdens de eerste helft tegen Top niet in actie kwamen. Top wist daardoor in de eerste helft al een voorsprong op te bouwen van 12-6.
In de tweede helft kwamen Boode, Wiebering en Echten wel weer in actie, maar het verschil bleek toen te groot om nog in te kunnen lopen. Door het verlies staat Nic. nu op de zevende plaats in de Korfbal League en heeft het nu dertien punten uit vijftien wedstrijden.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…