Categorieën: 112

Man verstopt drugs in onderbroek

Een 20-jarige Stadjer is vrijdagmiddag opgepakt in de Aluminiumstraat. Enkele agenten vermoedden dat hij drugs bij zich had. In zijn kleding had hij een zakje softdrugs en een hoeveelheid bankbiljetten.

Toen de verdachte werd verteld dat hij mee moest naar het politiebureau, probeerde hij er vandoor te gaan. Dit kon worden voorkomen.

Op het politiebureau bleek dat de Groninger 18 bolletjes harddrugs in zijn onderbroek had verstopt. De drugs zijn in beslag genomen en worden vernietigd.

janlouwes

Bekijk reacties

Recente berichten

Gemeente scherpt regels omleidingsroutes aan na klachten over onduidelijke bebording

Het proces voor het inrichten van omleidingsroutes bij werkzaamheden in de gemeente wordt aangescherpt. Dat…

1 uur geleden

Petitie dorpsvereniging Garnwerd: “Pontje nodig nu Dorkwerderbrug langer gestremd is”

Dorpsvereniging Garnwerd is een petitie gestart nu afgelopen dagen duidelijk is geworden dat de Dorkwerderbrug…

2 uur geleden

Martiniplaza verandert zaterdag in grote platenwinkel

Muziekliefhebbers kunnen op deze zaterdag te kust en te keur in Martiniplaza. In het evenementencentrum…

2 uur geleden

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

12 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

13 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

13 uur geleden