De nieuwe besturen van de provincies Groningen, Fryslȃn en Drenthe moeten in de komende Statenperiode blijven inzetten op de verbetering van de bereikbaarheid. Dat zegt het Platform Verkeer en Vervoer Noord-Nederland.
Het verbeteren van de bereikbaarheid en de infrastructuur is volgens het Platform belangrijk voor de ontwikkeling van de Noordelijke economie en ook voor de aansluiting van het Noorden op de rest van Nederland en Europa. Het Platform doet de uitspraak omdat het zich zorgen maakt over de trage uitvoering van grote infrastructurele projecten.
Er wordt onder andere gedoeld op de Zuidelijke Ringweg in Stad en het knooppunt bij Joure. Om de bereikbaarheid verder te vergroten denkt het Platform aan het aanleggen van spitsstroken op de A28 en de A7. Ook kan de invoer van slimme verkeerssystemen, zoals ‘groene golven’, de doorstroming van het verkeer verbeteren.
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…