Op de Helperzoom zijn zondagochtend een 19-jarige man en 18-jarige vrouw aangehouden. Getuigen zagen dat het tweetal een lantaarnpaal hadden geramd met de auto waarna ze de plek verlieten.
Gealarmeerde agenten troffen het tweetal in de omgeving aan. Omdat onduidelijk was wie de bestuurder van het voertuig bleek te zijn werden ze beide ingerekend. Na onderzoek bleek dat de 19-jarige man de bestuurder was waarna een blaastest uitwees dat hij teveel had gedronken.
De verdachte moest als beginnend bestuurder zijn rijbewijs inleveren. Beide verdachten mochten na verhoor naar huis. De lantaarnpaal en de auto raakten door de aanrijding zwaar beschadigd.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…