Foto: Gemeente Groningen
Er komen waarschijnlijk tijdelijk studentenwoningen op het voormalige Suikerunieterrein. Een motie van de VVD hierover werd gisteravond door de gemeenteraad aangenomen.
Op die manier hoopt de gemeenteraad dat er minder studenten gaan wonen in wijken waar al veel kamerbewoning is. Sommige studenten zorgen namelijk voor overlast. Daardoor willen enkele wijken van de studenten af.
Op het Suikerunieterrein is ruimte voor tijdelijke studentenhuisvesting, omdat er de eerste 15 jaar nog niets op gebeurt.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
Jammer, dat zal de ontwikkeling van het terrein niet ten goede komen. Kortzichtig beleid.
Dom besluit, lagen veel kansen om Groningen culturele speler te laten worden. Nu "gewone" studenten. Hadden overal geplaatst kunnen worden... ZO WORDT HET NOOIT WAT GRONINGEN!