Groningen maakt zich zorgen over de stedenband met San Carlos. Dat zegt burgemeester Rehwinkel. Het kabinet gaat Nicaragua mogelijk schrappen van de lijst van landen waarmee Nederland ontwikkelingshulprelaties onderhoudt.
Vorige week bezocht een Groninger delegatie onder leiding van burgemeester Rehwinkel de plaats in Nicaragua. Dit ter gelegenheid van het vijfentwintig jaar bestaan van de stedenband Groningen – San Carlos.
Mocht Nicaragua van de landenlijst wegvallen, dan komen sommige subsidies in gevaar. De gemeente hoopt dit via de Vereniging van Nederlandse Gemeenten te kunnen voorkomen, omdat ze de stedenband met San Carlos belangrijk vindt.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…