De schoonmakers van de Belastingdienst aan de Kempkensberg zijn in staking gegaan. Het bedrijf ISS dat vanaf komend voorjaar het nieuwe pand van de Belastingdienst en de Dienst Uitvoering Onderwijs, DUO, gaat schoonmaken, wil hen niet overnemen.
De schoonmakers van de DUO gaan wel over naar het nieuwe gebouw. Zij werken bij een ander bedrijf: de schoonmakers van de DUO horen bij Asito. Die van de Belastingdienst bij GOM.
Volgens FNV Bondgenoten wil GOM gewoon van hen af, zodat het bedrijf daarna goedkopere krachten in dienst kan nemen. De schoonmakers van GOM zeggen dat heel Groningen binnenkort zal merken dat zij in staking zijn.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…