Categorieën: Nieuws

Petitie tegen hardrijders Gravenburg

Bewoners van de Magnusstraat in Gravenburg willen het Stadsbestuur een petitie aanbieden. Daarmee vragen ze de gemeente om maatregelen te nemen tegen hardrijden in de straat.

In de wijk Gravenburg wordt volgens de bewoners te hard gereden. De Magnusstraat is een 30 kilometerweg, maar omdat de weg is lang en recht is, voelen veel automobilisten zich uitgenodigd om flink het gaspedaal in te trappen.

Ook de situatie rondom het Aquinopad is volgens de bewoners niet goed geregeld en zorgt ook daar voor onveilige situaties. Het aanbieden van de petitie ging vrijdag niet door: van het Stadsbestuur kon niemand aanwezig zijn.

Redactie

Bekijk reacties

  • Beste redactie van OOG,
    Ik hoorde dat u voor mijn deur stond vanmmiddag...Ik hoorde gisteren dat het bezoek van Bugermeester en Wethouder aan Gravenburg niet doorgaat.
    Maandag word ik teruggebeld en dan weet ik of ik de petitie aan de wethouder mag aanbieden.

Recente berichten

VVD en CDA hekelen ‘slechte inschatting’ parkeerpilot De Wijert en eisen opheldering

De fracties van VVD en CDA in Groningen vragen het college om opheldering over het…

2 uur geleden

Automobilist belandt in greppel in Haren

Bij een verkeersongeluk zaterdag aan het einde van de ochtend is aan de Emmalaan in…

3 uur geleden

Brieven met nieuws asielopvang Ter Borch arriveren te laat, gemeente biedt excuses aan

Inwoners van de wijk Ter Borch bij Eelderwolde (gemeente Tynaarlo) hebben via de media moeten…

3 uur geleden

Automobilist crasht op keien Turfsingel, bestuurder slaat op de vlucht

De bestuurder van een personenauto is in de nacht van vrijdag op zaterdag na een…

4 uur geleden

Gemeente scherpt regels omleidingsroutes aan na klachten over onduidelijke bebording

Het proces voor het inrichten van omleidingsroutes bij werkzaamheden in de gemeente wordt aangescherpt. Dat…

6 uur geleden

Petitie dorpsvereniging Garnwerd: “Pontje nodig nu Dorkwerderbrug langer gestremd is”

Dorpsvereniging Garnwerd is een petitie gestart nu afgelopen dagen duidelijk is geworden dat de Dorkwerderbrug…

7 uur geleden