De gemeente voert de nieuwe hondenregels pas per 1 mei in, twee maanden later dan de bedoeling was. Veel Stadjers hebben een reactie gestuurd op de plannen en de gemeente wil de tijd nemen om alle suggesties te verwerken.
Op de plannen voor hondenuitlaat- en uitrengebieden zijn zo’n 1100 reacties bij de gemeente binnnen gekomen. Daarna kwamen bijna 600 Stadjers met aanvullingen en opmerkingen over de plannen.
De gemeente wil hondeneigenaren onder andere verplichten om overal in de stad de hond aan de lijn te houden, behalve in speciaal daartoe aangewezen gebieden. Veel hondeneigenaren zijn het hier niet mee eens. Ook vinden zij dat er te weinig gebieden zijn waar honden niet aangelijnd hoeven worden en dat deze te klein zijn. In januari organiseerden de hondeneigenaren een demonstratie, waar zo’n honderdvijftig mensen op afkwamen.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
Bekijk reacties
RT @oogtv: #groningen Nieuwe hondenregels gaan later in http://www.oogtv.nl/2011/02/nieuwe-honde...