De eigenaar van het kledingatelier in de Nieuweweg dat vorige week werd overvallen is gearresteerd voor overtreding van de Opiumwet. Na de overval werd een hennepkwekerij in de winkel aangetroffen.
Tijdens het sporenonderzoek in het atelier ontdekte de recherche een afgesloten ruimte, met een daarin een volledige operationele hennepkwekerij. In de ruimte werde 211 hennepplanten en 34 kilo softdrugs gevonden. De planten en de kweekapparatuur werden in beslag genomen.
De 45-jarige eigenaar wordt door de recherche verhoord. De drie overvallers zijn voorgeleid aan de rechter-commissaris en in bewaring gesteld. Omdat de mannen niet meewerken aan het onderzoek is het onduidelijk of de hennepkwekerij het doelwit was van de overval.
Het proces voor het inrichten van omleidingsroutes bij werkzaamheden in de gemeente wordt aangescherpt. Dat…
Dorpsvereniging Garnwerd is een petitie gestart nu afgelopen dagen duidelijk is geworden dat de Dorkwerderbrug…
Muziekliefhebbers kunnen op deze zaterdag te kust en te keur in Martiniplaza. In het evenementencentrum…
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…