Categorieën: 112

Delftenaar mishandeld in binnenstad

Een 20-jarige man uit Delft is dinsdagnacht in de binnenstad van Groningen mishandeld. De politie heeft dankzij getuigen en cameratoezicht drie verdachten aangehouden.

De Zuid-Hollander liep onder meer een gat in zijn onderlip op. Hij is voor medische behandeling naar een ziekenhuis gebracht. Het is niet bekend wat de reden voor de mishandeling was.

Het trio dat is aangehouden bestaat uit twee 20-jarige mannen uit Groningen en een 20-jarige man uit Zuidlaren. Zij worden vandaag gehoord over hun betrokkenheid.

André Huitenga

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

10 minuten geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

45 minuten geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

2 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

2 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

3 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

5 uur geleden