Foto: lycurgus.nl
AB Groningen/Lycurgus heeft voor de komende drie maanden Alexander Brouwer aangetrokken. Brouwer vervangt daarmee Robbert Andringa die afgelopen zondag bij een volleybalwedstrijd geblesseerd raakte.
De eerste onderhandelingen met Brouwer begonnen afgelopen zondag. Maandag kwamen beide partijen tot overeenstemming en werden de formaliteiten afgehandeld. De verhuizing van Brouwer naar Groningen was daarmee net op tijd omdat in de nacht van maandag op dinsdag rond 00.00 uur de deadline voor het aantrekken van nieuwe spelers verliep.
Brouwer is niet een nieuw gezicht in het Groningse team. Tot de zomer van 2009 was hij ook al voor Lycurgus actief. Uiteindelijk begon hij in 2009 een carrière in het team van Beach Team Holland omdat zijn hart meer uit ging naar het beachvolleybal.
Ondanks de overgang naar Groningen blijft Brouwer de trainingen volgen bij Beach Team Holland. Bij de wedstrijden in de A-league is hij beschikbaar voor Lycurgus.
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…