De Stadspartij wil dat de Noord- en Oostwand van de Grote Markt zoveel mogelijk herbouwd worden in de stijl van voor de Tweede Wereldoorlog.
Zo kan de verwoesting van 1945 worden hersteld, zoals dit in vele steden in Europa na de oorlog is gedaan. De partij voelt niets voor de plannen van architecten die een modern stempel op de Grote Markt willen drukken.
De binnenstad is een beschermd stadsgezicht, en daar hoort een monstreus gebouw als het Groninger Forum niet thuis, aldus fractievoorzitterer Robert Prummel. De Stadjers moeten zich in een referendum kunnen uitspreken over de manier waarop de Grote Markt eruit gaat zien.
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…