Foto: Google Earth
De aanpassing van de N361 is voorlopig op de lange baan gekomen. De gemeenteraad van Winsum besliste maandagavond om geen financiële bijdrag te geven voor het nieuwe tracé tussen Groningen en Mensingeweer.
De provincie had aanvankelijk gerekend op een bijdrage van 5 miljoen euro. Omdat Winsum al had aangegeven moeite te hebben met dat bedrag, was het plan al versoberd door een tunnel onder het spoor te vervangen door een gelijkvloerse kruising. Daardoor hoefde Winsum nog maar 3,6 miljoen bij te dragen, maar ook dat bedrag vond de gemeenteraad te veel.
Naast het financiële gat, dat nu ontstaat is het conflict tussen de provincie en gemeente Groningen nog niet opgelost hoe de weg gaat lopen bij de stad. De gemeente is tot nu toe mordicus tegen de voorgestelde route langs het natuurgebied De Koningslaagte.
Muziekliefhebbers kunnen op deze zaterdag zaterdag te kust en te keur in Martiniplaza. In het…
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Bekijk reacties
RT @oogtv: #groningen Omstreden N361 op lange baan http://www.oogtv.nl/2011/01/omstreden-n3...