Zaterdagavond zijn twee mannen gepakt op de Scandinaviëweg. Een politieauto moest op de Sontweg uitwijken voor een auto met kapotte lampen. Het voertuig werd vervolgens aan de kant gezet.
De bestuurder kon geen rijbewijs of ander identiteitsbewijs tonen. Bij navraag bleek dat de bijrijder (25) uit Huizen nog 120 dagen celstraf uit moest zitten.
Eén van de agenten werd bedreigd. Op het bureau bleek dat een verdachte in het bezit was van harddrugs. De twee zijn ingesloten. Hun auto is in beslag genomen.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…