Categorieën: 112

Man verkoopt gestolen goed op straat

Een 43-jarige man uit Beilen liep woensdagmiddag op straat gestolen goederen te verkopen. Toevallig passerende agenten zagen het schouwspel en namen de man mee naar het politiebureau.

De surveillerende agenten kwamen de man tegen op het Gedempte Zuiderdiep met een grote tas met goederen. Zij zagen dat hij spullen probeerde te verkopen aan voorbijgangers. De agenten vroegen hoe hij aan de spullen kwam. Al snel bekende de man dat hij vijf setjes portofoons, twee headsets en een partij sokken even daarvoor had gestolen.

De Beilenaar mocht na verhoor het politiebureau met een proces-verbaal op zak weer verlaten. De gestolen spullen werden in beslag genomen.

André Huitenga

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

4 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

4 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

5 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

6 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

6 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

8 uur geleden