Categorieën: 112

Man gewond door vallende tak

Een 47-jarige man uit Marum is dinsdagochtend gewond geraakt op de Sprikkenburg bij de Dorkwerdersluis in de stad. Hij werd geraakt door een vallende boomtak.

Het slachtoffer, medewerker van de provincie Groningen, was met collega’s bezig met het kappen van twee bomen. Beide bomen werden ingezaagd, zodat ze tegelijkertijd konden worden neergehaald.

Eén van de bomen ging echter te vroeg om en viel tegen de andere boom aan. Hierbij brak een tak af en belandde tegen het hoofd van het slachtoffer. Hij is met onbekend hoofdletsel per traumaheli naar het ziekenhuis gebracht.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

53 minuten geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

1 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

2 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

3 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

3 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

5 uur geleden