Categorieën: 112

Man door het lint na parkeerbon

Een 26-jarige Veendammer kon dinsdagmiddag de bekeuring voor zijn verkeerd geparkeerd auto niet waarderen. Hij maakte de agent voor van alles en nog wat uit. Die nam hem daarop mee naar het politiebureau.

De Veendammer kwam net aanlopen op het moment dat de agent de bekeuring uitdeelde. Luidkeels gaf hij te kennen dat hij het niet eens met de bekeuring was. Volgens de agent ging hij volledig door het lint en werd daarom aangehouden.

Op het politiebureau kwam de man tot rust en bood hij de agent zijn excuses aan. Toch kreeg hij een proces-verbaal voor de belediging van een ambtenaar in functie.

André Huitenga

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

7 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

7 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

10 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

11 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

11 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

11 uur geleden