Categorieën: Nieuws

Kaartverkoop filmfestival begonnen

Woensdagochtend is de kaartverkoop van het International Film Festival Rotterdam in Groningen van start gegaan. De echte die-hards stonden al vroeg de rij om zich van de films van hun keuze te verzekeren.

Met de verhuizing van naar Forum Images zal het festival voor het eerst grotendeels plaatsvinden aan het Hereplein, in de voormalige Camerabioscoop. Woensdag 2 februari gaat het festival van start met de openingsfilm Drei van de Duitse regisseur Tom Tykwer.

Tot en met zondagavond 6 februari kunnen de filmliefhebbers ongeveer zo’n veertig films bekijken. Rondom de films zijn tal van activiteiten georganiseerd.

André Huitenga

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

5 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

5 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

6 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

7 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

8 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

9 uur geleden