Categorieën: 112

Ingebroken in woning aan Korreweg

Zondagochtend is een 49-jarige man uit Heerenveen opgepakt op de Korreweg voor woninginbraak. Volgens een getuige moest de inbreker zich nog in de omgeving bevinden. Na enig speurwerk troffen de dienders in een portiek de Fries aan.

In het portiek troffen de agenten een laptop, een tang en schroevendraaier aan. De verdachte werd ingesloten. De spullen werden in beslag genomen.

Uit onderzoek bleek dat in een huis aan de Korreweg was ingebroken. De eigenaar van de laptop wordt benaderd om aangife te doen.

janlouwes

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

1 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

2 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

2 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

3 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

4 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

5 uur geleden