In het pand van de Happietaria aan het Zuiderdiep is afgelopen nacht ingebroken. De Happietaria is een tijdelijk restaurant, gerund door studenten, voor het goede doel.
Onbekenden hebben een slot doorgezaagd en een nooddeur geforceerd. Ook is een kassa opengebroken, maar die was leeg. Wel zijn enkele waardevolle spullen meegenomen.
De medewerkers van de Happietaria zeggen het voorval te betreuren, maar ze zijn nog altijd vastberaden om 130 duizend euro op te halen voor goede doelen in het Afrikaanse Burkina Faso. De Happietaria is tot en met 17 december geopend.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…