De politie heeft dinsdagavond een 20-jarige man uit St. Annaparochie aangehouden voor een straatroof. Rond 8 uur werd aan de Noorderstationstraat een 19-jarige man uit Winsum beroofd door twee mannen.
Het slachtoffer werd door één van hen aangesproken. Direct hierop grepen beide straatrovers de Winsummer vast en eisten zijn geld en mobiele telefoon. Het slachtoffer gaf toe, waarna beide mannen ervandoor gingen. Op basis van een duidelijk signalement kon de 20-jarige bij het Sleedoornpad worden aanhouden. Agenten zagen hem een telefoon weggooien. Dat bleek de gestolen gsm te zijn. De verdachte is ingesloten voor nader onderzoek.
De andere dader wist te ontkomen. Het gaat om een blanke man man met een normaal postuur, ongeveer 25 jaar oud, rond de 1.90 lang. Hij heeft een gemillimeterd kapsel en droeg een donkere jas met bontkraag. Het duo had even daarvoor geprobeerd een andere man te beroven, maar dat mislukte omdat deze hard wegliep.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…