Aan het Wielewaalplein wordt vrijdag de eerste paal geslagen voor een grote jongerenflat die ook geschikt is voor studenten met een ernstige lichamelijke beperking.
Deze jongeren doen steeds vaker mee in de maatschappij. Ze gaan naar een gewone basisschool en halen een diploma op een gewone middelbare school. Studeren is echter vaak een te grote stap, onder meer door het ontbreken van geschikte huisvesting en zorg. De Stichting Wiel & Deal zorgt samen met wooncorporatie Lefier voor huisvesting van deze jongeren.
Aan het Wielewaalplein komen 150 een- en tweekamerwoningen voor gehandicapte en niet-gehandicapte jongeren. Zes daarvan zijn geschikt voor studenten die afhankelijk zijn van een rolstoel. Zij krijgen voor hun dagelijkse zorg hulp van medestudenten.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…