Postkantoor wordt midgetgolfbaan

16 augustus 2012 07:34 (laatst bewerkt: 15 augustus 2012 17:36)

Voor midgetgolfliefhebbers is het voormalige postkantoor aan de Munnekeholm de komende 10 dagen een waar walhalla. Tijdens Noorderzon vindt daar Munnekeholm Midgetgolf Mania plaats. Meer dan 25 kunstenaars hebben de afgelopen weken in groepen bijzondere midgetgolfbanen gemaakt.

Karina Bakx nam hiervoor het initiatief. Bakx is oprichter van JOP, een organisatie die jonge kunstenaars en creatievelingen de kans geeft leegstaande panden op een kunstzinnige manier in te vullen.

De kunstenaars hebben zeer uiteenlopende achtergronden, van vormgevers tot filmmakers. De midgetgolfbanen hebben alle dan ook een heel eigen karakter gekregen. Munnekeholm Midgetgolf Mania moet mensen stimuleren soortgelijke projecten op te starten tijdens Noorderzon.

, , ,
Nieuws
  Reageer

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *


Als u reageert op onze site, gaat u automatisch akkoord met ons huishoudelijk reglement.