“Boterdiep vol auto’s: garage leeg”

Parkeerautomaat Paal

24 november 2011 13:52

De nota Parkeren met Perspectief van B&W om de financiële situatie van het Parkeerbedrijf  te verbeteren, ontmoette woensdag veel weerstand bij de Raadscommissie Beheer en Verkeer. Het tekort van het Parkeerbedrijf loopt volgens wethouder Karin Dekker in 2016 op tot ruim 12 miljoen euro.

Volgens PvdA-raadslid Spakman zit het heel erg fout met de grote tekorten en CDA-fractievoorzitter Seton noemde het Boterdiep een ideologische verbindingszone. Het Boterdiep staat vol met auto’s en de parkeergarage staat leeg. Het voorstel van B en W om 10 miljoen Euro uit het budget van het Parkeerbedrijf  naar het Grondbedrijf te loodsen, om zo de tekorten van bijvoorbeeld de Boterdiepgarage  te spreiden, zag de Stadspartij als gegoochel met dilemma’s.

Begin volgend jaar buigt de Raadscommissie zich over een commercieel parkeerplan met bijbehorend voorstel.

foto: Bob de Vries

, ,
Nieuws
  2 Reacties

2 Reacties op “Boterdiep vol auto’s: garage leeg”

  1. Anna kooij zegt:

    De parkeergarage aan het boterdiep is te duur. Parkeer je om 12.55, dan betaal je voor die 5 minuten € 2 . Vind ik uitbuiting!!!

  2. Jose zegt:

    Mee eens!

    En wat betreft tarieven voor inwoners is het nog erger!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*


Als u reageert op onze site, gaat u automatisch akkoord met ons huishoudelijk reglement.